22 
Yan
2020
01:03
73
52
4108
Virtual karabakh

Bakı “Harper's Bazaar” jurnalınının səhifələrində - FOTO/VİDEO

Dünyaca məşhur qadın moda və üslub dərgisi “Harper's Bazaar”ın Hindistan versiyası Azərbaycanın paytaxtı Bakıda müxtəlif tərzlərdə modelin foto və videolarını lentə alaraq, qlamur, şık və dəbdəbəli görüntülər təqdim edib.

Oxu.Az xəbər verir ki, super layihənin çəkilişləri Bakının memarlıq incisi sayılan Heydər Əliyev Mərkəzində baş tutub.

“Harper’s Bazaar”ın Hindistan versiyasının yanvar-fevral saylarında yayımlanan şəkillərin müəllifi fotoqraf Kai Sukumardır. Görüntüləri daha da cəlbədici etmək üçün çəkilişdə cazibədar model Anuqraxa Nataradja iştirak edib.

Dəridən hazırlanmış qırmızı libasda və eyni rəngdə uzun çəkmələrlə kamera önünə keçən Anuqraxa cəsarətli pozları ilə gözqamaşdırıb.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Power shoulders and structured silhouettes in striking red are juxtaposed with Baku’s iconic cultural landmark— the Heydar Aliyev Centre. Photographer: Kay Sukumar (@kay_sukumar) Fashion director: Edward Lalrempuia (@edwardlalrempuia) Fashion assistant: Parvati Mangal (@parvatimangal) Video: Akshay Sharma (@aksharma_) Sound design: Urvika Wahi (@uwahi) Model: Anugraha Natarajan at Feat. Artists (@feat.cast) HMU: Mitesh Rajani (@miteshrajani) at Feat. Artists Production: Parul Menezes (@p.productions_) Location: Courtesy Heydar Aliyev Centre, Baku, Azerbaijan. Special thanks: Azerbaijan Tourism Board (@experienceazerbaijan) #bazaarindia #baku #azerbaijan #heydaraliyevcentre

Harper's Bazaar, India (@bazaarindia)'in paylaştığı bir gönderi ()

Rəşad Əliyev

Bizimlə əlaqə saxlayın

Digər Şou-biznes xəbərləri