25 
Sen
2020
01:48
22
40
4109
Virtual karabakh

Avropa Liqası: III təsnifat mərhələsi oyunlarının nəticələri

Avropa Liqasında 3-cü təsnifat mərhələsinə yekun vurulub.

Çempionlar yolu

“Ararat” (Ermənistan) - “TSelye” (Sloveniya) - 1:0

"KuPS" (Finlandiya) - “Suduva” (Litva) - 2:0

“Fehervar” (Macarıstan) - “Reyms” (Fransa) - 0:0 (penaltilər seriyası - 4:1)

“Viktoriya” (Plzen, Çexiya) - "Sönderyüske" (Danimarka) - 3:0

“Rostov” (Rusiya) - “Makkabi” (Hayfa, İsrail) - 1:2

“Riqa” (Latviya) - “Seltik” (Şotlandiya) - 0:1

“Yurqorden” (İsveç) - ÇFR (Rumıniya) - 0:1

MOİK (Sofiya, Bolqarıstan) - B-36 (Farer adaları) - 3:1

"Mura" (Sloveniya) - PSV (Niderland) - 1:5

“Beşiktaş” (Türkiyə) - “Rio Ave” (Portuqaliya) - 1:1 (penaltilər seriyası - 2:4)

“Malmö” (İsveç) - “Lokomotiva” (Zaqreb, Xorvatiya) - 5:0

“Rusenborq” (Norveç) - “Alanyaspor” (Türkiyə) - 1:0

“Şarlerua” (Belçika) - “Partizan” (Serbiya) - 2:1

“Hapoel” (Beer-Şeva, İsrail) - “Motervell” (Şotlandiya) - 3:0

“Styaua” (Rumıniya) - “Slovan” (Liberets, Çexiya) - 0:2

“Klasksvik” (Farer adaları) - “Dinamo” (Tbilisi, Gürcüstan) - 6:1

 “Sarayevo” (Bosniya və Herseqovina) – “Buduçnost” (Monteneqro) - 2:1

“Şerif” (Moldova) – "Dandolk"  (İrlandiya) - 1:1 (penaltilər seriyası- 3:5)

“Kopenhagen” (Danimarka) - “Pyast” (Polşa) - 3:0

“Qalatasaray” (Türkiyə) - “Hayduk” (Xorvatiya) - 2:0

“Qranada” (İspaniya) - “Lokomotivi” (Gürcüstan) - 2:0

“Şkendiya” (Şimali Makedoniya) -  “Tottenhem” (İngiltərə) - 1:3

“Standard” (Lyej, Belçika) - “Voyvodina” (Serbiya) - 2:1

APOEL (Kipr) - “Zrinski” (Bosniya və Herseqovina) - 2:2 (penaltilər seriyası - 4:2)

“Volfsburq” (Almaniya) - “Desna” (Ukrayna) - 2:0

“Floriana” (Malta) - “Flora” (Estoniya) - 0:0 (penaltilər seriyası - 2:4)

“Legiya” (Polşa) - “Drita” (Kosovo) - 2:0

“Bazel” (İsveçrə) - “Anortosis” (Kipr) - 3:2

“Milan” (İtaliya) - “Bodo Qlimt” (Norveç) - 3:2

“Sankt-Qallen” (İsveç) - AEK (Yunanıstan) - 0:1

LASK (Avstriya) - “Dunayska Streda” (Slovakiya) - 7:0

“Riyeka” (Xorvatiya) - “Kolos” (Ukrayna) - 2:0

“Sportinq” (Portuqaliya) - “Aberdin” (Şotlandiya) - 1:0

“Villem II” (Niderland) - “Reyncers” (Şotlandiya) - 0:4

Bizimlə əlaqə saxlayın

Digər İdman xəbərləri